SucCeS-TeaM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SucCeS-TeaM

Forumul clanului SucCeS |#
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
noo_limit
Moderatori
Moderatori
noo_limit



Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?! Empty
MesajSubiect: Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?!   Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?! Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 12:01 pm

Salut. Un subiect foarte interesant mi se pare acesta legat de scandalurile din fotbalul romanesc. Oare avem un fotbal asa de corupt?!.
Cu parere de rau eu cred ca da. Si ar trebui luate masuri mult mai drastice, cum ar fi depunctare, pana si retrogradarea echipelor in cauza,indiferent de numele ei(asta ma refer la echipele mai mari). Cine e vinovat sa plateasca. Asa cum sa intamplat in Italia,Polonia. Poate asa vor intelege si ai nostri ca fotbalul trebuie jucat numai pe teren, si cine este mai bun acela sa castige. Very Happy

Voi ce spuneti?
Sus In jos
tHaNks
SucCeS DeTinator
SucCeS DeTinator
tHaNks



Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?! Empty
MesajSubiect: Re: Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?!   Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?! Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 9:36 pm

foarte corupt hmmmmm cu arbitri astea care nu le ajung banii care ii iau pe un meci mai le trebuie si mica si conducatori ar trebui toti sa fie anchetati la DNA sa ii bage la parnaie
Sus In jos
 
Fotbalul romanesc este chiar asa de corupt?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SucCeS-TeaM :: Diverse SucCes :: Discutii Generale-
Mergi direct la: